Gwarantujemy 100% rezultatów w odchudzaniu!
Ponad 20 lat doświadczenia, tysiące zadowolonych klientów, zdrowe i skuteczne odchudzanie bez efektu jo-jo!

Jak myślisz, dlaczego niektóre osoby mogą bardzo łatwo schudnąć, w zasadzie bez większego wysiłku, podczas, gdy Ty sięgasz po wszystkie możliwe diety, stosujesz się do przeczytanych wskazówek a nawet ćwiczysz i osiągasz mierne wyniki?

Jest prosty i skuteczny sposób, dzięki któremu możesz schudnąć zdrowo, wygodnie a do tego bez głodzenia się, a wyniki utrzymasz na stałe.

Zajmujemy ię odchudzaniem, poprawą kondycji i zdrowym odżywianiem z powodzeniem od ponad 20 lat, pomogliśmy tysiącom ludzi osiągnąć swoją wymarzoną sylwetkę. Teraz możemy pomóc Tobie!

Nasz plan diety dla wygodnej kontroli wagi

Nasz opatentowany plan diety w prosty sposób pomoże skutecznie schudnąć. Dieta opiera się na posiłkach powstałych na bazie naturalnej, nie zawierają farmaceutyków i oferuje indywidualne rozwiązania, które sa wygodne w stosowaniu i przynoszą wymierne rezultaty.

Dzięki tym podstawowym zasadom uzyskasz wymarzoną sylwetkę wygodnie, zdrowo i skutecznie. W trakcje odchudzania z nami otrzymasz wiele róznych korzyści

  • indywidualne podejście, praktyczne wskazówki w edukacji żywieniowej i serwis od osbistego doradcy ds. odżywiania, który będzie pomagał w prawidłowym stosowaniu diety bez głodzenia się, Twój organizm otrzyma wszelkie wartości odżywcze
  • bez liczenia kalorii co zapewni wygodne stosowanie diety
  • więcej energii i lepsze samopoczucie oraz poprawa kondycji
  • zdrowe odchudzania opracowane na podstawie wielu lat badań popartych wynikami badań klinicznych
  • utrzymanie osiągniętych wyników bez późniejszego "efektu jojo"

Naszą zasadą jest schudnąć raz na zawsze z pomocą osobistego doradcy ds. odżywiania, który pomoże osiągnąć sukces z indywidualnie dopasowanym dla Ciebie planem zdrowej diety.

Jak rozpocząć odchudzanie i schudnąć?

Pewne jest to, że większość z nas czuje się zdezorientowana, gdy chce wybrać właściwą dietę i rozpocząć odchudzanie. Nie ma w tym nic dziwnego - w telewizji, w gazetach i Internecie, po prostu we wszystkich mediach jesteśmy dosłownie bombardowani najnowszymi metodami odchudzania, które "gwarantują działanie". Reklamy w większości nas zwodzą i dają złudną nadzieję, że przy reklamowanych metodach nie musimy prawie nic robić i że bez problemów uzyskamy lepszą figurę za kilka tygodni, itd. Tylko dlaczego, skoro to takie skuteczne, to z roku na rok jest coraz więcej nowych diet a my jesteśmy coraz grubsi? Czyżby te nowe reklamowane "cud diety" nie działały?

Większość diet opartych na naturalnych produktach zmusza nas aby większość czasu spędząć w kuchni i są one dość kosztowne. Musimy cały czas liczyć kalorie i często przełykać slinę myśląc o naszych ulubionych potrawach! Natomaist te reklamowane „cud diety“ oferuja nam magiczne pigułki, które wsytarczy tylko łykać a waga sama spadnie. Naprawdę wierzysz, że to może pomóc?

Mamy nadzieję, że po chwili zastanowienia nie chcesz odchudzać się jednym z tych sposobów, bo osiągnięcie i utrzymanie swojej wymarzonej sylwetki w dłuższym okresie tymi sposobami nie jest po prostu możliwe. Oczywiście można schudnąć może kilka kilo, ale szybko waga wróci z nawiązką i poczujesz się znacznie gorzej. Będzie to tylko kolejny eksperyment, który nie rozwiąże Twojego problemu.

Czy nie jest to Ci znajome...

To, co jest bardzo ważne podczas stosowania diety, to dostarczyć sobie "dobre samopoczucie", schudnąć skutecznie w zdrowy i wygodny sposób oraz osiągnięta wagę w długim okresie czasu bez problemu utrzymać.

To nie jest codzienne liczenie kalorii, ważenie ilości jedzenia i rezygnowanie ze wszystkich ulubionych potraw.

Jednym słowem pomożemy Ci schudnąć wygodnie i wagę trwale utrzymasz tak, jak do tej pory pomogliśmy licznym naszym klientom.

Kierujemy się zasadom: żadne drastyczne ograniczenia lub diety nie są właściwym rozwiązaniem!

Musisz wiedzieć, że jeżeli z jakiegoś powodu zaczniesz ograniczać podaż składników odżywczych, nawet w minimalnym zakresie, organizm zaczyna się bronić i ma tendencję do robienia większych zapasów. Co znaczy, że po chwilowej utracie wagi, waga zaczyna rosnąć w jeszcze szybszym tempie. Dodatkowo Twój organizm oszczedza energię a metabolizm zwalnia a Ty odczuwasz coraz większe zmęczenie. Twoja kondycja i samopoczucie są jeszcze gorsze.

Jeśli przez ostatnie 5-10 lat przybyło Ci 5, 10, 20 kg, oznacza to, że jeśli nic nie zmienisz, tak przez następne 5-10 lat będziemy mieć 10, 20, 40 kg nadwagi i niestety związanych z tym wiele problemów zdrowotnych, o których może dzisiaj nie zdajesz sobie sprawy... 

Teraz Dobra Wiadomość! Mamy dla Ciebie rozwiązanie, poznaj swój indywidualny plan wygodnej i zdrowej diety, która przede wszystkim odżywi Twój organizm i pomoże osiągnąć prawidłową wagę.

Teraz wypełnij poniższy formularz, który umożliwi nam dobranie właściwego planu żywieniowego dobranego dokładnie do Twoich indywidualnych potrzeb.

Nasza sprawdzona od 20 lat metoda działa na każdego i gwarantujemy wyniki, dodatkowo dieta jest bezpieczna dla organizmu i zapewnia optymalne odżywienie..

Nie ma ryzyka. Pamiętaj, w ten sposób zredukujesz swoją wagę skutecznie, zdrowo i co ważne raz na zawsze! Tutaj każdy traci na wadze!

Twój osobisty doradca ds. odzywiania skontakuje się z Tobą telefonicznie i przedstawi indywidualnie dobrane rozwiązanie oraz udzieli wszelkich niezbędnych informacji. Oczywiście zachowamy wszelką dyskrecję, a poniższe dane służą wyłacznie potrzebom przygotowania indywidualnej propozycji plany diety.

WAŻNE: W ramach edukacji żywieniowej, otrzymasz BEZPŁATNIE dostęp do Szkoły Prawidłowego Odżywiania Online - która skupia się na kluczowych zagadnieniach stosowania zdrowej diety i prawidłowego odżywiania. W ten sposób będzisz "uzbrojony" w praktyczne informacje, które pomogą osiągnąć Twoje cele szybciej i bardziej efektywnie.

TWÓJ Konsultant Wellnes:
Grzegorz Bereś
email: gberes@obemail.com
telefon: 609 391 065